Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karşıyaka’da futbol Pehlivan’a emanet

Karşıyaka’ya sponsor olan HB ’ın Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Pehlivan, tesislerde düzenlenen törenle futbol şubesinin başına getirildi

Giriş Tarihi: 2.8.2017
Karşıyaka’da futbol Pehlivan’a emanet
Karşıyaka Başkanı Mutlu Altuğ, geçen hafta futbol şubesine sponsor olan HB 'ın Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Pehlivan ile Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyerek, futbol şubesinin başına Pehlivan'ın getirildiğini açıkladı. Basketbolda sponsor desteğiyle yakaladıkları başarıyı ve sistemi, futbola da entegre etmek istediklerini belirten Başkan Altuğ, "HB Pehlivanoğlu İnşaat ile 1 yıllık isim sponsorluğu anlaşması yaptık. Futbol şubenin satılması, devredilmesi, şirketleşmesi söz konusu değil. Diğer branşlarda şube sorumluları nasıl bana ve ana yönetime bağlıysa aynı şekilde işler yürüyecek" dedi.

İSİM DEĞİŞMEYECEK
Doğma büyüme Karşıyakalı olduğunu belirten Pehlivan, "Anlaşmada yer almasına rağmen Karşıyaka adının önünde ya da arkasında HB Pehlivanoğlu İnşaat isminin yer almayacak. Karşıyaka'nın adının yanına ismimizi koydurmak bana yakışmaz. Folkart'la 300 bin liraya yapılan göğüs reklamı anlaşması için tekrar görüşeceğiz, fesih hakkımız var" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karşıyaka’da futbol Pehlivan’a emanet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN