Ara öğün için tatlı çözümler

Herkese sağlıklı bir ara öğün lezzeti sunan Bolulu Hasan Usta’da kazandibinden muhterikaya birbirinden lezzetli birçok tatlı bulunuyor

Giriş Tarihi: 12.8.2017
Ara öğün için tatlı çözümler
Süt tüketimi az olan ya da sütü sevmeyenler için tatlı bir alternatif olan süt tatlıları 7'den 70'e herkes için sağlıklı bir ara öğün oluşturuyor. Hafif ve sağlıklı atıştırmalıklarla enerji depolamak isteyenler ise soluğu Bolulu Hasan Usta'da alıyor. Günlük olarak kendi çiftliklerinden topladığı süt ile en kaliteli malzemeleri birleştiren Bolulu Hasan Usta'da keşkülden fırın sütlaca, kazandibinden muhterikaya birbirinden lezzetli 15 farklı çeşit süt tatlısı bulunuyor.

35 YILDIR GÜVEN SATIYOR
Kullanılan tüm ürünlerin kalitesinin büyük önem taşıdığını dile getiren Bolulu Hasan Usta Yönetim Kurulu Üyesi Rıdvan Gürgönül, "35 yıldır ürünlerimizi farklı ve vazgeçilmez kılan, ustalığımızın yanı sıra kullandığımız malzemedir. Özellikle sütlü tatlılar ciddi emek istiyor. 1 yaşında bir bebeğe mama 70 yaşında bir insana öğün olan bu tatlılarda sorumluluğumuzun büyük olduğunun farkındayız. Sorumluluklarımızı yerine getirebilmek adına; sağılır sağılmaz taze sütü pastörize eder en doğal haliyle kullanırız. Keşküle Muğla'dan gelen gerçek acıbademi, fırın sütlaca Kastamonu ve Edirne'den gelen özel pirinçleri ve taş değirmenimizde yaptığımızı sübyeyi, tavuk göğsünde taze tavuğu, krem karamele kümesinden gelen taze yumurtayı, çikolatalı ürünlerimizde de gerçek vanilya kullanıyoruz. Kişiye özel paketlenen bu tatlıları, yapılmış özel +4'lük tatlı dolaplarımızda gözümüzün önünde muhafaza ediyor ve müşterilerimize sunuyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ara öğün için tatlı çözümler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN