Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu tamamlandı

’nın Pazarlar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu'nun tamamlandığı bildirildi.

Giriş Tarihi: 15.11.2017 12:19
Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu tamamlandı

Pazarlar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen kursun Dumlupınar Üniversitesi Pazarlar Meslek Yüksekokulu Makine Teknolojileri Öğretim Görevlisi Muhammed İlivan tarafından verildiği kaydedildi.

Düzenlenen Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği kursun 48 saat sürdüğünü ve 8 kursiyerin sınavda başarılı olduğunu belirten Pazarlar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Abdullah Çalışkan, "Makine Teknolojileri Öğretim Görevlisi Muhammed İlivan tarafından uygulamalı olarak verilen kursta 19 kursiyerden 8' i belge almaya hak kazandılar. Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu Pazarlar Meslek Yüksekokulunda teorik ve uygulamalı olarak verildi. Kurs süresince katı yakıtlı kazanı tekniğine ve standartlarına uygun yakma konusunda uygulamalı ve teorik bilgiler verildi. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak, kurs veren öğretmenimize, kursiyerlerimize, Pazarlar Meslek Yüksekokulu personeline ve öğretim görevlilerine teşekkür ederim" dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği Kursu tamamlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN