Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tarım ve hayvancılıkta markalar oluşturacağız

Büyükşehir Adayı : için projelerimiz hazır. , hayvancılıkta, önemli çalışmalarımız var. Her alanda markalarımızı oluşturacağız

Giriş Tarihi: 20.1.2019
Tarım ve hayvancılıkta markalar oluşturacağız
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, ilçe gezilerine Tire ve Bayındır ile sürdürdü. Zeybekci, "İzmir'in efesi Nihat Zeybekci" sloganlarıyla coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Yolda karşılaştığı CHP'lilerin bile kendisine "İzmir'i kurtarın, artık mazeretlerden bıktık" dediğini ifade eden Zeybekci, "İzmir dünyanın en güzel şehri. Ama son 25 yılda dünya, Türkiye hızla değişirken İzmir çok geride kaldı. İzmir'de Tire'de, Bayındır'da girmediğimiz gönül kalmayacak, tutmadığımız el, çalmadığımız kapı kalmayacak. Bizim yapacaklarımıza başkalarının hayalleri dahi yetmez. Memleket sevdalısı MHP'li kardeşlerimizle çıktığımız bu yolda, tarih yazacağız. Birlik beraberliğimiz son derece önemli. Bu ittifak milletin geleceğini aydınlatan bir ışık gibi" dedi.

YAŞLILARA ÖZEL ILGI
Projelerini yakında açıklayacaklarını, İzmir'in kaybettiği zamanı bu projelerle geri kazanacağını belirten Zeybekci, şunları söyledi: "Artık İzmir ne arıtma, ne de Körfez'in kokusunu konuşacak. Tarımda, hayvancılıkta, fidancılıkta nasıl projelerimiz olduğunu göreceksiniz. Her alanda markalarımızı oluşturacağız. Kararlarımızı üreticimizle beraber alacağız. İzmir'deki pazaryerlerinde öncelik İzmir'de üretilen ürünlerin olacak. Karşımıza kim çıkarsa çıksın bu iş bitmiştir. 31 Mart'ta Konak'ta zeybek oynanacak." Tire ve Bayındır ilçelerinde pazarları da dolaşarak esnafın yanı sıra vatandaşla sohbet eden Zeybekci, ayrıca AK Parti ve MHP teşkilatlarına ziyarette bulundu. Zeybekci, Bayındır'da, CHP İlçe Teşkilatı önündeki parti üyelerinin de yanlarına giderek tokalaştı. Gezilerinde Zeybekci'ye AK Parti Tire Belediye Başkan Adayı Selman İçelli, Bayındır Belediye Başkan Adayı Uğur Demirezen'le AK Parti ve MHP ilçe başkanlı da eşlik etti. Önceki akşam İzmir Karabağlar Vanlılar Derneği'ni de ziyaret eden Zeybekci, STK'ların, üyelerinin menfaatleri doğrultusunda sonuna kadar çaba harcaması, siyasetle de iç içe olması gerektiğini söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarım ve hayvancılıkta markalar oluşturacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN