Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eroğlu: Herkese eşit hızmet sözü verdık

Çat kapı ziyaretlerine devam eden AK Parti Konak Adayı Eroğlu, “İnsan odaklı projelerimizle yola çıktık ve hazırız” dedi

Giriş Tarihi: 19.3.2019
Eroğlu: Herkese eşit hızmet sözü verdık
KONAK Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu, Mahalle mahalle çat kapı ziyaretlerine devam ediyor. Alanında uzman kişiler tarafından günler süren yoğun bir çalışmayla hazırlanan projelerini anlatan Eroğlu, "Hemşehrilerimizin ilk önce ihtiyaçlarını göz önüne aldık, sonra beklenti ve isteklerini dinledik. Sivil Toplum Kuruluşları ve Konak ilçemizin önde gelenleri ile bir araya geldik. Tüm bunları bir havuzda topladık. Uzmanlarla oturup projelerimizi son haline getirdik. Ne 1 Eksik Ne 1 Fazla dedik ve herkese 'Eşit Hizmet' sözü verdik" dedi.

KONAK HIZMET BEKLIYOR
Erken saatlerde başlayan programına Yeni Doğan, Küçük Ada, Güney Mahalleleri'nde devam etti. Genç yaşlı, çoluk çocuk herkesle bir araya gelen Eroğlu, "Geçmiş için çok şey söylemeye, tekrar tekrar dönüp bakmaya gerek yok. Değiştiremeyeceğiniz bir geçmiş geride dururken, biçimlendirip sahip olabileceğimiz bir gelecek bizi bekliyor. Artık geçmişi geride bırakıp geleceğe yürüme vakti. Bunu yaparken de hepimiz bugüne kadar olanı ve olmayanı değerlendirebiliriz. Yapılanları da yapılmayanları da süzebiliriz. Kadınımız da, evladımız da, büyüklerimiz de, küçüklerimiz de hizmet bekliyor. Biz kendimize olan güvenimizle ve insan odaklı projelerimizle yola çıktık ve hazırız. Sizleri de bu hizmet yolculuğunda geleceğinize kendinize ve kentinize oy vermeye davet ediyoruz" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eroğlu: Herkese eşit hızmet sözü verdık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN