Türkiye'nin en iyi haber sitesi

artık cepte

Zengin menüsüyle 34. yılı geride bırakan , artık cepte. IOS ve Android uygulamasını indirip üye olanlar ‘çiçek para’ toplayıp ayrıcalıkların sahibi olacak

Giriş Tarihi: 13.7.2019
Kırçiçeği artık cepte
Yeme içme sektörünün önde gelen markası Kırçiçeği, lezzet aşıkları için mobil uygulama dönemini başlattı. "Kırçiçeği'nden lezzet aşıklarına özel fırsatlar" sloganıyla hazırlanan uygulamaya üye olanlar sürpriz hediyelerin sahibi olacak, toplayacakları "çiçek paralarla" özel indirimlerden yararlanacak.

ÖNEMLI FIRSATLAR
Hizmet geleneğinde kalite ve güleryüzden taviz vermeyen Kırçiçeği, aynı kalite ve güleryüzü bu kez dijital ortama taşıdı. Taş fırında, odun ateşinde pişen pide ve lahmacunu, sağlıklı ve diyet menüsü, tam tahıllı salataları, kinoası, kabak tatlısından katmere kadar geniş bir yelpazeye sahip Kırçiçeği'nin lezzet aşıkları, artık mobil uygulama ile hem kazanacak hem de tüm menüye ulaşabilecek. Kırçiçeği Genel Müdürü Meryem Dilşad İpbaş, 34 yılı geride bırakırken bugün dededen toruna, nesilden nesile aktarılan bir lezzet köprüsü kurduklarına dikkat çekerek "Bu köprünün temelinde ise 'güvenli, sağlıklı ve iyi gıda' var" dedi. Kırçiçeği lezzetlerinin temel malzemesi olan et ürünlerinin tümünün kendi kurdukları tesisten karşılandığını, taze, doğal ve kaliteli ürünlerle hizmet verdiklerini, böylece her şubede aynı lezzeti sunabildiklerini söyleyen İpbaş, "Şimdi bu lezzeti mobil uygulamamıza taşıdık" dedi.

ÖZEL IKRAMLAR OLACAK
AppStore ve GooglePlay'de yer alan Kırçiçeği uygulamasını indirip, kayıt formunu doldurarak üye olan her lezzet aşığına sürpriz hediyelerinin olduğunu belirten İpbaş, "Mobil uygulamamızda üyelerimiz verdikleri siparişler karşılığında çiçek paralar toplayacak. Hesaplarında biriktirecekleri bu çiçekler, yine onlara lezzet olarak dönecek. Dileyenler biriktirdikleri çiçeklerle ödeme yapabilecek. Doğum günleri ve diğer özel günlerde kişiye özel ikramlarımızı da çok beğenecekler" diye konuştu. Kırçiçeği uygulaması ile lezzet aşıklarının kendilerine en yakın şubeye kolayca ulaşma imkanı bulacağını da söyleyen İpbaş, şöyle devam etti: "Sosyal sorumluluk projelerimiz hakkında bilgi alabilecekler. İsteyenler her türlü görüşlerini bizimle paylaşabilecek. Kırçiçeği mobil uygulaması ile aslında Kırçiçeği lezzeti cebe taşınmış oldu. Şimdiden büyük bir ilgiyle karşılaştık."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırçiçeği artık cepte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN