Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ye polisler yetiştirdi

Öğrencilerin tüm yıl boyunca hazırlandığı , tamamlandı. Polis, sınava giderken aksilik yaşayan gençleri sınav salonlarına yetiştirdi

Giriş Tarihi: 29.6.2020 ABONE OL
YKS’ye polisler yetiştirdi
MILYONLARCA gencin gleeceğini belirleyecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı cumartesi ve pazar günü yapıldı. Birçok öğrenci sınavın yapılacağı salona erken saatlerde gelirken bazı öğrenciler ise onlar kadar şanslı olamadı. Balıkesir'de ailesiyle birlikte sınav salonuna giden gencin içinde bulunduğu araç, Edremit Kalkım Çevre yolunda bir minübüs ile çarpıştı. Kaza sonrasında her iki araçta kullanılamaz hale geldi. Kaza sonrasında olay yerine gelen Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri otomobil yolcusu olan ve sınava yetişecek öğrenciyi alarak polis otosu ile sınav merkezine intikal ettirdiler. Öğrenci polislerin yardımıyla zamanında sınava girebildi.

SON ANDA GİRDİ
Denizli'de ise Çameli ilçesinden tek başına kent merkezine sınav için gelen ve nüfus cüzdanını kaybeden Ahmet Buğra Demirci, motosikletli trafik polislerinden yardım istedi. Motosiklete bindirilen öğrenciye kask takılarak Pamukkale Nüfus Müdürlüğü'ne götürüldü. Burada nüfus kayıt örneği verilen Demirci, tekrar polisler tarafından sınava gireceği Pamukkale Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne götürüldü. Demirci, AYT'nin başlamasına 1 dakika kala sınava yetiştirildi.

ARKADAŞINA GÖNDER
YKS’ye polisler yetiştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA