Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da 8 Mart Kadınlar Günü Kutlamaları

Giriş Tarihi: 8.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:46
Elazığ’da 8 Mart Kadınlar Günü Kutlamaları
Valisi Murat Zorluoğlu ve eşi Sevcan Zorluoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gazi Huzurevi’ni ziyaret ederek, burada kalan kadınlarla bir araya geldi. Vali Zorluoğlu, görev süresince öncelikli hizmet alanlarının sosyal hizmet ve sosyal yardımlaşma olacağını söyledi.
Elazığ’da 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlamaları kapsamında Vali Murat Zorluoğlu beraberinde eşi Sevcan Zorluoğlu, vali yardımcıları ve Emniyet Müdürü Nihat İşlek ile birlikte Gazi Huzurevi’ni ziyaret ederek burada kalan kadınlara karanfil ve çeşitli hediyeler dağıttı. Huzurevi sakinleriyle sohbet eden Vali Zorluoğlu, sorunları dinledi. Görev süresince sosyal yardımlaşma ve sosyal hizmete önem vereceğini belirten Vali Zorluoğlu, “Göreve başladığımızda dezavantajlı gruplar dediğimiz yaşlı insanlarımız, zorluk içerisindeki kadınlarımız, yetim çocuklarımız, özürlü kardeşlerimizle daha fazla bir arada olacağımızı, bizleri onlarla daha sık göreceğinizi ifade etmiştik. Bugün göreve başlamamızın ikinci günü sayılır. Dolayısıyla ilk ziyaretimizi huzurevimize, kadınlar günü olması nedeniyle teyzelerimize yaptık. Ben onların kadınlar gününü de kutluyorum. Elazığ’daki tüm kadınlarımızın da bu vesileyle kadınlar gününü kutluyorum, tebrik ediyorum. Annelerimizi teyzelerimizi daha sık ziyarete geleceğiz. Eşim bu konularla daha yakından ilgilenecek. Kurum müdürümüz, ilgili vali yardımcılarımız teyzelerimizle fakir fukarayla daha yakından ilgilenecek. Ben, Elazığ’daki çalışma alanlarımı öncelikli olarak sosyal hizmet ve sosyal yardımlaşma alanları olarak belirledim. İnşallah bundan sonraki süreçte bu tür insanlarımızın, kardeşlerimizin çocuklarımızın yaşlılarımızın yanında daha fazla olacağız” dedi.
Vali Zorluoğlu’nun eşi Sevcan Zorluoğlu da yaşlılara gereken önemin verilmesi gerektiğinin altını çizerek, huzurevini sık sık ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geleceğini ifade etti.
Vali Zorluoğlu ve beraberindekiler huzurevinde kalan diğer bireylerle de bir araya gelerek sorunları dinledikten sonra huzurevinden ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elazığ’da 8 Mart Kadınlar Günü Kutlamaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN