Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MÜSİAD Şubesi’nin Yeni Yönetimi Belirlendi

Giriş Tarihi: 4.4.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin Yeni Yönetimi Belirlendi
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şubesi’nin Genel Kurulu’nda göreve gelen yeni Yönetim Kurulu üyelerinin tanıtımı dernek binasında düzenlenen toplantıyla yapıldı.
MÜSİAD Elazığ Şubesi Genel Kurulu’nun ardından belirlenen yeni yönetim göreve başladı. Tanıtım toplantısında konuşan Şube Başkanı Hasan Uzun, yeni yönetimin Elazığ’a hayırlı olmasını temenni etti. Başkan Uzun yeni yönetimin tanıtıldığı toplantıda yaptığı konuşmada, "MÜSİAD Elazığ, bu dönemde de şehrin en önemli paydaşlarından birisi olacaktır. Başkanlık görevini devralırken Elazığ girişimcileri olarak, MÜSİAD çatısı altında önümüzde uzun bir maraton olduğunun farkındayız. MÜSİAD’ın her anlamda bir okul olarak düşünce dünyamızı geliştireceğinden ve bize bir gelecek resmedeceğinden hiçbir şüphemiz yoktur. Yeni Yönetim olarak fedakarlığın paydaşları olacağız. Bizler düşüneceğiz konuşacağız ve tartışacağız. Elazığ’ı ele alacağız, Türkiye’yi tanıyacağız, dünyaya açılacağız. Dünya hayatında insanı çıkarırsanız dünya anlamsızlaşır. Ticarette de temel unsur insandır. İyi insanlar arttıkça huzur, zenginlik, birliktelik artacaktır. Ayrılıkta yarıştıran insanlar değil, iyilikte bir araya gelen insanlar olmalıyız. Bunun üst düzey mücadelesini vereceğiz. Birbirimizin eksikliklerine değil başardıklarına, kazanılanın çokluğuna değil helal olmasına özen göstererek, iyi bir Elazığ’ın oluşmasına katkı sağlayacağız" diye konuştu.
Hasan Uzun başkanlığında oluşan yeni yönetimde Murat Demir, Hakan Acar, Mehmet Özeren, Mert Sinan Sarnılıoğlu, Nahit Çağlayan, Ebedin Ergün, Mehmet Güleç, Hasan Ergüven ve Semih Sertdemir yer alıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin Yeni Yönetimi Belirlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN