Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası başladı

Giriş Tarihi: 22.4.2013

Borcunu ödeyip tapusunu almak isteyenler için TOKİ yeni bir kampanya başlattı. Peşin ödemeye yüzde 20 indirim uygulanıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ), borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için başlattığı indirim kampanyası bugün başladı. Kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20, 3 eşit taksit halinde ödeyeceklere de yüzde 17 indirim uygulanacak. TOKİ'nin bahar kampanyasından yararlanmak isteyenlerin başvuru tarihi itibarıyla ödemekle yükümlü oldukları taksitlerini yatırmaları gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler 22 Nisan - 17 Mayıs tarihleri arasında, satış işlemlerini gerçekleştiren bankaya başvurabilecekler. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak. Kampanyadan, satışları 2011 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2011 yılı sonuna kadar başlamış, geri ödemeleri devam edenler yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerle "Arsa Karşılığı Gelir Paylaşımı Projeleri" kampanyaya dahil edilmedi.

İŞ BANKASI'NDAN "ÖZEL TOKİ KREDİSİ"
İş Bankası, TOKİ'nin düzenlediği kampanyada yüzde 20'ye varan indirimden faydalanarak borcunu kapatmak isteyenlere "Özel TOKİ Kredisi" sunuyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre, TOKİ'nin başlattığı indirim kampanyası kapsamında kalan borcunu peşin olarak ödeyenlere yüzde 20 indirim uygulayacak. Özel TOKİ kredisine tüm İş Bankası şubelerinden başvurulabilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN