Dönüşüme 40 milyonluk yatırım

Giriş Tarihi: 7.6.2013

Kent Art İnşaat, Ataşehir'de yeni bir projeye imza atıyor. 40 milyon liraya mal olacak Terra Ataşehir Projesi kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilecek

Gayrimenkul sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Kent Art İnşaat, İstanbul'un finans merkezi olarak öne çıkan Ataşehir'de yeni projesini hayata geçiriyor. 27 bin metrekare inşaat alanına sahip olması planlanan Terra Ataşehir'de, 210 konut bulunacak. Projede 3 bin 100 metrekarelik ticari alan da yer alıyor. İstanbul'un kentsel dönüşümünde de etkin rol üstlenen Kent Art, Terra Ataşehir projesini bu kapsamda hayata geçiriyor. Mimarlığını Prof. Dr. Sinan Mert Şener'in yaptığı Terra Ataşehir, İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi tarafından tasarlandı. Proje 40 milyon TL'ye mal olacak. Kent Art Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Aydemir "20 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe etkin bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Erenköy'de inşasına devam ettiğimiz A'la Erenköy ve Terra Ataşehir projemizde olduğu gibi kentsel dönüşüm çalışmalarında yer almaya devam edeceğiz" dedi.

50 AY, 0 FAİZ
96 bin TL'den başlayan fiyatlarla ön talepler toplanmaya başlandı. Yüzde 25'inin peşin, kalan kısmının 50 aya kadar 0 faizle satışta olduğu projede konut kredisiyle de daire sahibi olunabiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dönüşüme 40 milyonluk yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN