Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TOKİ'den 240 ay vadeli işyeri

Giriş Tarihi: 23.8.2013

TOKİ 29 ilde, 159 işyeri ve 2 konutu açık artırma yöntemiyle satışa çıkarıyor. Fiyatlar ise 55 bin ila 1.5 milyon lira arasında

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 29 ilde yer alan 159 işyeri ve 2 konutu 5 Eylül'de satışa çıkarıyor. Açık artırma yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek taşınmazlardan, yatırımcılar özel koşullarda işyeri sahibi olabilecek. 240 aya vadeyle satılacak işyerlerinin fiyatları 55 bin lira ile 1.5 milyon lira arasında değişiyor. Eskidji firmasının İstanbul'daki merkezinde gerçekleştirilecek müzayedede, TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkez binasından canlı bağlantı yoluyla teklifler alınabilecek. Satışa sunulan taşınmazlar, Ankara, İstanbul, Çanakkale, Iğdır, Denizli, Kayseri, Erzincan, Samsun, Balıkesir, Mersin, Zonguldak, Bursa, Diyarbakır, Mardin, Burdur, Adana, Çankırı, Şanlıurfa, Trabzon, Malatya, Gaziantep, Giresun, Edirne, Konya, Yozgat, Tokat, Kahramanmaraş, Çorum ve Osmaniye illerinde bulunuyor.

2 İLA 50 BİN TEMİNAT
Muhammen bedeli 20 bin liraya kadar olan taşınmazlar için 2 bin lira, 100 bin liraya kadar 5 bin, 100-200 bin lira arasında 10 ila 200 bin liranın üstünde olanlar için ise 50 bin lira katılım teminatı alınacak. Bütün taşınmazlar açık artırmaya vadeli muhammen bedellerle çıkacak, bankada yapılacak sözleşme imzalama aşamasında, dileyen katılımcılar peşin ödeme talebinde bulunabilecek. Bu durumda, taşınmazlar için peşin ödeme indirimi yapılmayacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TOKİ'den 240 ay vadeli işyeri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN