Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dap Yapı'nın stokları tükendi

2013 yılındaki satış hedeflerini tutturan Dap Yapı, konut ve ofis projelerinin satışını tamamlayarak 2014'e neredeyse stoksuz giriyor

Giriş Tarihi: 16.12.2013
Konut ve ofis projelerini erken teslim etmekle tanınan Dap Yapı, 2013'ü stoksuz kapatıyor. Şirket, Kartal-Maltepe'de yaptığı Royal Center, Dalga, Burgu, Tango ve Vazo Kule'de neredeyse yok satıyor.

YÜZYILIN PROJESİ
Z Ofis'in bir kampanya döneminde satışının tamamlandığını ifade eden Dap Yapı Başkanı Ziya Yılmaz, "Projelerimizi çoğu kez söz verdiğimiz tarihten önce teslim ediyoruz. Royal Center ve Burgu Kule ve Tango Kule, Vazo Kule home ofis, Z Ofis'in yüzde 100'ü satıldı. Öte yandan Dalga Kule'nin yüzde 98'i, Bumerang Ofis'in yüzde 92'si, İ Ofis'in yüzde 90'ı ve Vazo Kule Rezidans'ın ise yüzde 70'i satıldı" dedi. Yılmaz, Dalga, Burgu, Tango ve Vazo kulelerin işletmesini uluslararası otelcilik şirketi Rotana'ya verdiklerini belirterek, rezidansların kiraya verilmesiyle yatırımın 6.5 ila 10 yılda kendini amorti etttiğini söyledi. Yılmaz, projelerin yüzde 30-90 prim yaptığını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dap Yapı'nın stokları tükendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN