Teknik Yapı kampanyayı 3'ledi

TEKNİK Yapı Tuzla, Halkalı ve Fikirtepe'de hayata geçirdiği projelerinde avantajlı satışlara devam ediyor. Nakit alımlarda yüzde 10'a varan indirim yapan şirket, faizi de sıfırlıyor

Giriş Tarihi: 11.4.2014
Teknik Yapı inşasına devam edilen 3 projesinde de avantajlı satışlar gerçekleştiriyor. İstanbul'un en büyük konut projelerinden olan Evora İstanbul'da 5 bin 73 bağımsız birim yer alıyor. Tuzla'da yer alan projede yaşam Temmuz'da başlıyor. Proje için düzenlenen kampanyada kalan son 850 daireden birini almak isteyenler isterlerse peşinatı teslimde ödeyecek ve yine kendi seçimlerine göre konut kredi taksitlerini bir sene sonra başlayabilecek. Bahar kampanyasını fırsata dönüştüren Teknik Yapı, aynı ödeme şartları dahilinde peşin ödemelerde ya da yüzde 25 peşin ödemelere yüzde 10 indirim uyguluyor.

HALKALI'DA 0 FAİZ

Teknik Yapı'nın Avrupa yakasındaki temsilcisi Metropark projesinde devam eden bahar kampanyasında ise peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanırken, anlaşmalı bankalar kapsamında 60 aya kadar uzanan vadelerde 0 finansman oranı fırsatı sunuluyor. Bu yıl satışa çıkan kentsel dönüşüm projesi Condord İstanbul'da nakit alımlarda yüzde 3 inirim yapılıyor. Fikirtepe'de yer alan projede yüzde 0,90 seviyesinden başlayan oranlarla konut kredisi kullanma imkanı bulunuyor. Teknik Yapı, toplamda 1.175 rezidans daireden oluşan Concord İstanbul projesinin ilk etabını oluşturan 622 rezidansın yüzde 52'sini gelen yoğun talep sonucunda ilk 10 günde sattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teknik Yapı kampanyayı 3'ledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN