Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’dan 12 projeyle tam destek

KONUTDER, GYODER ve İNDER’in açıkladığı konutta yüzde 20 indirim kampanyasına tam destek verdi. İstanbul, Antalya ve gibi birçok ilde şantiyeleri bulunan Sur Yapı kampanyaya 12 projesiyle katılıyor

Giriş Tarihi: 25.5.2018
Sur Yapı’dan 12 projeyle tam destek
Türkiye'nin özel sektördeki en büyük portföyüne sahip firması Sur Yapı, "Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak" kampanyasına tam destek veriyor. Sur Yapı İstanbul'un 10 ilçesinde bulunan Bahçeyaka Ispartakule, Semt Bahçekent, Topkapı Evleri, Tempo City, Excellence Koşuyolu, YeşilMavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Lavender Sancaktepe, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Şehir Konakları ile Bursa Nilüfer'deki Marka Rezidans projeleriyle kampanyada yer alıyor. KONUTDER, İNDER ve GYODER'in birlikte başlattığı indirim kampanyası kapsamında Sur Yapı da bu projelerinde peşin ve 0.98 faizli konut kredili satışlarda mevcut liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim uyguluyor. Ayrıca yine kampanya kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeniyor. Altıncı ayda yüzde 15; 12, 24 ve 36'ıncı aylarda ise yüzde 10 vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme yapılıyor. 30 gün sürecek kampanya boyunca fiyat artışı olmayacağı garantisi veriliyor.

1.500 TL 'DEN BAŞLAYAN TAKSITLERLE
Sur Yapı kampanyasında genel kampanya avantajlarına ilave olarak seçenekler sunuluyor. Buna göre yüzde 5 peşinat ödemesi ve vade farksız Sur Yapı bünyesinde gerçekleştirilecek ara ödemeler sonrasında kalan bakiye 0.98 vade oranı ile 120 ay banka kredili olarak ödenebiliyor. Taksitler bin 500 TL'den başlıyor. Konut fiyatları ise 214 bin TL'den başlıyor. Ayrıca birçok farklı lokasyonda, farklı metrekare fiyatları ile farklı gelir gruplarına ve yaş aralıklarına hitap ediyor. Bu portföy içerisinde konutlar, ofisler ve ticari alanlar bulunuyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, KONUTDER, İNDER, GYODER olarak ortaklaşa başlattıkları ve Türkiye'nin önde gelen 41 firmasının destek olduğu kampanyaya Sur Yapı olarak da tam destek verdiklerini belirtti. 23 bin 400 bağımsız bölümlük bir portföye sahip olduklarını hatırlatan Elmas, "Özel sektör olarak Türkiye'deki en büyük portföye sahip Sur Yapı'nın kampanyaya tüm gücüyle destek olması çok önemli" dedi.

ÖZELLIKLE GENÇLERI HEDEFLIYOR
Halk tabiriyle adeta 40 yılda bir olacak fırsatların üst üste geldiğinin altını çizen Elmas, şöyle devam etti: "Ramazan'ın bereketiyle konut sektörüne de bereket geldi. Hükümetimizin KDV indirimiyle başlayan, sonra tapu harçları indirimiyle devam eden süreç Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın çağrısıyla daha güzel bir noktaya geldi. Başta kamu bankaları olmak üzere konut kredileri psikolojik sınır olarak gördüğümüz yüzde 1'in altına geldi. Bunu KONUTDER, İNDER, GYODER olarak açıkladığımız yüzde 20 indirim kampanyası takip etti ve bahar havası başladı." 30 gün için çok cazip fırsatların üst üste geldiğini ifade eden Elmas, "Özellikle gençleri ve yeni evlileri, 214 bin TL'den başlayan dairelerimizi kampanya dahilinde sunduğumuz fırsatlardan yararlanarak konut almaya davet ediyoruz. Böylece talebi tabana yaymak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

ELMAS: TÜRKİYE'NİN GAYRİMENKUL ŞİRKETİYİZ
İstanbul, Bursa ve Antalya'da gerçekleştirdikleri projelerle birlikte 11 milyar TL'lik aktif büyüklüğe ulaşan Türkiye'nin gayrimenkul firması olduklarını belirten Elmas, "Sur Yapı olarak hem sektöre öncü oluyoruz hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlıyoruz. Bundan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sur Yapı’dan 12 projeyle tam destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN