Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2015 Yılı Kent Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 27.3.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
2015 Yılı Kent Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
Toplum Destekli Polis Kent Güvenlik Danışma Kurulu 2015 yılı 1. dönem toplantısı Valisi Süleyman Kahraman’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Polis Evinde düzenlenen toplantıya Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Vali Yardımcısı Fatih Kaya, il protokolü ve ilgili kurum müdürleri katıldı. Toplantıda İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında sunum eşliğinde bilgiler verildi.
2014 Yılı 2. Dönem Kent Güvenlik Danışma Kurulu kararlarının değerlendirilmesinin ardından başlayan toplantıda; aile içi şiddetin önlenmesi; okulların bahçeleri, bahçe duvarları, aydınlatmaları, spor salonları, oyun alanları ve tuvaletlerin temizliği, düzenlenmesi ve denetimi; mahalle aralarında çocukların oynayabileceği yeşil alan ve spor tesisi yapılması, Halitpaşa ve Fevzipaşa caddeleri üzerindeki yaya geçitlerinin aktif hale getirilmesi ve yaya geçidi olmayan yerlerden geçişlerin önlenmesi için tedbir alınması ile kurul üyelerinin diğer konularda gündeme getirdiği görüşler değerlendirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2015 Yılı Kent Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN