Ekşisu Bölgesinde Çalışmalar Sürüyor

Giriş Tarihi: 31.3.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 09:55
Ekşisu Bölgesinde Çalışmalar Sürüyor
Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Ekşisu mesire alanında yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.
Ekşisu bölgesinde yeni oluşturulan Sütotu rekreasyon alanında yürütülen çalışmalara paralel olarak mesire alanında da çeşitli tadilat ve ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ayrıca Bölgede yeni yürüyüş yolları ve seyir terasları ile seyir köprüleri inşa ediliyor.
Çalışmaları yerinde incelemek üzere bölgeyi ziyaret eden Başkan Başsoy’a Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı da eşlik ettiler.
180 bin m2 alana sahip olan Ekşisu mesire alanında yürütülen çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Başsoy, "Mesire alanında bulunan ve Ekşisu bölgesine hayat veren havuzun ve yakınında bunan göletin suyunu tahliye ederek iş makineleriyle havuzun temizliğini gerçekleştirdik. Ayrıca bölgede 40 bin m2’lik yeni mesire alanını kullanıma hazır hale getirdik. Bu alanda 750 araçlık 10 bin m2 alana kurulu bir de otopark hizmete sunuyoruz. Ekşisu bölgesinde yapılan bu köklü çalışmalar dışında duvarların ve yolların yenilenmesi gibi detay çalışmalar da yürütüyoruz. Gece gündüz çalışarak bu özel bölgemizi daha güzel bir hale getirecek olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. " dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekşisu Bölgesinde Çalışmalar Sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN