Halit Paşa Mahallesi Meclis Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 4.4.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Halit Paşa Mahallesi Meclis Toplantısı Yapıldı
Belediyesi mahalle meclis toplantılarına devam ediyor.
2015 yılının 3’cü Mahalle Meclisi Halit Paşa Mahallesi, Salih Erkan İlkokulunda yapıldı.
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri ve mahalle sakinlerinin katılımı ile gerçekleşen toplantı, Salih Erkan İlkokulu Müdürü Ahmet Sağsöz ve Halit Paşa Mahallesi muhtarı Ruhi Dikilitaş konuşmaları ile başladı.
Toplantıda konuşan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Bu toplantılar demokratik hakların kullanımı açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Sizler şehrimizdeki günlük hizmetlerin sürdürülmesinin yanında kentsel yaşam kalitesinin artırılması ve Türkiye standartlarının üzerine çıkarma görevini bizlere verdiniz. Bizler sizlerden aldığımız güçle elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalışıyoruz. Çalışırken de her projemizi her çalışmamızı sizlerle birlikte şekillendirme gayreti içerisindeyiz. Bu akşam bizler değil sizler konuşacaksınız ve biz dinleyeceğiz "dedi
Cumhuriyet mahallesi sakinlerinin sorunlarını dinleyen Başkan Başsoy, sorunların biran önce giderileceğini, altyapı ve üstyapı çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halit Paşa Mahallesi Meclis Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN