Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TSO Başkanı Süleyman Sarak’ın “Kutlu Doğum Haftası” Mesajı

Giriş Tarihi: 14.4.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 11:25
Erzincan TSO Başkanı Süleyman Sarak’ın “Kutlu Doğum Haftası” Mesajı
Kutlu Doğum Haftası olması münasebetiyle Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sarak bir mesaj yayımladı.
Başkan Sarak mesajında şu görüşlerde bulundu; “İnsanlığın kurtuluşu için dünyamıza gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in doğum gününde içinde bulunduğu Kutlu Doğum Haftası’nın tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Bilindiği üzere Diyanet İşleri Başkanlığımız da bu yıl Kutlu Doğum Haftası Etkinleri içerisinde “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı” temasını benimsenmiştir.
Diyanet İşleri Başkanlığımızın belirlemiş olduğu bu konu dâhilinde bizimde Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası olarak kendi açımızdan baktığımızda ticari ilişkilerimizin ‘birlikte yaşama ahlakı’ ile başarıya ulaştığını görmekteyiz. İnsanla Allah arasındaki ilişki nasıl samimi bir durumda gidiyorsa, insanlar hayatlarında yaşadıkları aile ilişkilerini, ticari ilişkilerini ve sosyal ilişkilerini de farklı din, dil, ırk, mezhep gözetmeksizin samimiyet içerisinde yürüttükleri sürece ilişkilerin düzeyli, seviyeli ve birbirini kırmadan gerçekleştiğini görmekteyiz. Bizde Erzincan halkı olarak; ilişkilerimizi birlik, beraberlik, güven ve hoşgörü ile yaptığımızda, bu samimi ilişkilerin Erzincan’ı ileriye dönük daha güzel günler göreceği kanaatindeyim.
Bu dilek ve temenniler ile Kutlu Doğum Haftası’nın tekrar ilimize ülkemize ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzincan TSO Başkanı Süleyman Sarak’ın “Kutlu Doğum Haftası” Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN