Türkiye'nin en iyi haber sitesi

6. Tarım Ve İnsan Fotoğraf Sergisi Ermerkez’de Açıldı

Giriş Tarihi: 24.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 25.4.2015 01:39
6. Tarım Ve İnsan Fotoğraf Sergisi Ermerkez’de Açıldı
Tarıma olan ilgiyi artırmak, toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığı geliştirmek amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar ’da sergileniyor.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının düzenlediği ’6. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren fotoğraflar, Erzincan’da düzenlenen sergi ile vatandaşların beğenisine sunuldu.
Ermerkez’de düzenlenen serginin açılış programına Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mevlüt Gümüş ve Bakanlık Daire Başkanları, ilgili kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Serginin hayırlı olması temennilerinde bulunan Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Başkan Başsoy, Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç ve diğer yetkililer ile birlikte serginin açılış kurdelesini kesti. Açılışın ardından Vali Kahraman ve beraberindekiler sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi, fotoğraflar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
6. Tarım Ve İnsan Fotoğraf Sergisi Ermerkez’de Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN