Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyagöz Son Teknoloji Cihazlarıyla Hastalarını Tedaviye Çağırıyor

Giriş Tarihi: 16.6.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 12:46
Erzincan Dünyagöz Son Teknoloji Cihazlarıyla Hastalarını Tedaviye Çağırıyor
Dünyagöz Hastanesi şubesi Erzincan’da ulusal ve yerel basın temsilcileri ile yemekte bir araya gelerek gazetecilerin sorularını cevapladı.
Gerçekleştirilen yemek programında Dünyagöz İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Demir ve Erzincan Dünyagöz hastanesi Başhekim Uzmanı Dr. Hakan Özkan Erzincan’da ve ülke genelinde dünyagöz hastanesi olarak bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar ve gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ve projeler hakkında gazetecilere bilgi verdi.
Dünyagöz İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Bülent Demir yaptığı konuşmada Dünyagöz hastanesinin Erzincan’da 2014 yılının eylül ayında açıldığını ve bugüne kadar toplamda 15 bin 642 hastasının olduğunu, bunun içerisinde il dışından gelen hasta sayısının ise 8 bin 233 tane olduğunu ifade etti.
Dünyagöz Hastanesi Başhekimi Dr. Hakan Özkan ise büyük şehirlerde ki şubelerinde olan teknolojinin Erzincan Dünyagöz Hastanesinde de mevcut durumda olduğunu belirterek bugüne kadar toplamda 280 lazer ameliyatı, 890 tane katarakt ve bölgede ilk kez yapılan krosling ameliyatından ise 72 tane yapıldığı ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzincan Dünyagöz Son Teknoloji Cihazlarıyla Hastalarını Tedaviye Çağırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN