Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Kahraman Üniversiteyi Kazanan Öğrenciye Bilgisayar Hediye Etti

Giriş Tarihi: 29.7.2015 21:18 Güncelleme Tarihi: 29.7.2015 21:55
Vali Kahraman Üniversiteyi Kazanan Öğrenciye Bilgisayar Hediye Etti
Valisi Süleyman Kahraman, LYS sınavında üniversiteyi kazanan öğrenciye olan bilgisayar sözünü yerine getirdi.
Vali Kahraman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Başak Çocuk Evi ziyaretinde sohbet ettiği ve o dönemde Lisans Yerleştirme Sınavı sonuçlarını bekleyen Sevin Erginbay isimli öğrenciye Üniversiteyi kazanması durumunda kendisine bilgisayar hediye edeceği yönünde verdiği sözü yerine getirdi.
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, 2015 yılı Lisans Yerleştirme Sınavında Marmara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Patoloji Laboratuar Teknikleri bölümünü kazanan Sevin Erginbay isimli öğrenciyi makamında kabul ederek tablet bilgisayar ile ödüllendirildi. Makam ziyaretine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Galip Sökmen ile birlikte gelen Sevin Erginbay hediyesini Vali Kahraman’ın elinden aldı.
Başarılarından dolayı kendisini tebrik eden Vali Kahraman, Sevin Erginbay’ın kendisine vermiş olduğu üniversite sözünü yerine getirdiğini hatırlatarak, “bizde kendisine bilgisayar sözü vermiştik. Bu durumda iki tarafta vermiş olduğu sözü yerine getirmiş oldu. Öğrencimizin bu başarısını kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi
Erzincan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olan Sevin Erginbay, eğitim öğretim hayatına Marmara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek yüksek Okulu’nda devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kahraman Üniversiteyi Kazanan Öğrenciye Bilgisayar Hediye Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN