Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Sekmen’i 5. Uluslararası Şehircilik Ve Teknolojileri Fuarı’na Davet Ettiler

Giriş Tarihi: 8.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:51
Başkan Sekmen’i 5. Uluslararası Şehircilik Ve Teknolojileri Fuarı’na Davet Ettiler
Erzurum Büyükşehir Belediye ve Doğu Anadolu Belediyeler Birliği (DABB) Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret eden Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hüseyin İnce ve Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Server Seçer, Başkan Sekmen’i Anfaş CityExpo 5. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na davet ettiler.
Başkanı Mehmet Sekmen’i, 1- 3 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Anfaş CityExpo 5. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve eş zamanlı yapılacak Yerel Yönetimler Sempozyumuna davet eden Genel Sekreter İnce, "Türkiye’de şu ana kadar yapılan en büyük şehircilik fuarı olacak. Bölgemizde 60 bin metre karelik fuar alanımız bulunmakta. Türkiye Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği ve Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş (ANFAŞ) işbirliği ile gerçekleştireceğiz. Katılım ve destek konusunda sizlerden katkı rica ediyorum." dedi.
Başkan Sekmen de,Türkiye Belediyeler Birliği ile Akdeniz Belediyeler Birliği işbirliği ile gerçekleştirecek Anfaş CityExpo 5. Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na katkı sağlayacaklarını belirterek, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Doğu Anadolu Belediyeler Birliği olarak fuarda stant açacaklarını kaydetti.
Yapılan açıklamanın ardından Erzurum Büyükşehir Belediye ve Doğu Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Sekmen, Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri İnce ve Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Seçer’e ziyaretlerinin anısına hediye takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Sekmen’i 5. Uluslararası Şehircilik Ve Teknolojileri Fuarı’na Davet Ettiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN