AK Parti Aday Adayı Beyoğlu STK Ziyaretinde…

Giriş Tarihi: 21.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
AK Parti Aday Adayı Beyoğlu STK Ziyaretinde…
Ak Parti Milletvekili aday adayı Olcay Beyoğlu STK’ları ziyaret ederek sorunları dinliyor.
Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Rasim Fırat, Esnaf Kefalet Odası başkanı Hüseyin Akal ile Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hatem Tetik’i ziyaret eden Olcay Beyoğlu, milletvekili seçilmesi halinde tek bir amacının olduğunun bununda Erzurum’a ve Erzurumluya hizmet olacağını söyledi.
Erzurum’da ve Erzurum dışında yaşayan Erzurumluların bütün enerjilerini Erzurum’a hizmet noktasında birleştirmenin artık kaçınılmaz olduğuna vurgu yapan Olcay Beyoğlu, “Erzurum için bir yatırım planı etrafında kenetlenmek gerekir. Öncelikli sorunlar ele alınmalı, büyük küçük demeden sorunların çözümü noktasında girişimler yapmalı.
Yerel yöneticiler den gelecek projeleri de göz ardı etmemek gerekir. Büyükşehir, merkez ilçe belediyeler ve ilçe belediyelere de gerekli siyasi desteği vermek önemli adımlardan birisidir.
Allah nasip eder seçilirsek ‘Dilin kemiği yokmuş’ dedirmeyeceğiz. Karınca misali bizlerde Erzurum’a hizmet yolunda olacağız.”
Ak Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Olcay Beyoğlu’na Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Rasim Fırat, Esnaf Kefalet Odası başkanı Hüseyin Akal ile Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hatem Tetik başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Aday Adayı Beyoğlu STK Ziyaretinde…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN