Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Sekmen’e, Kayakyolu Sakinlerinden Teşekkür Ziyareti

Giriş Tarihi: 30.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:19
Başkan Sekmen’e, Kayakyolu Sakinlerinden Teşekkür Ziyareti
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret eden, vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin, Kayakyolu semtine ve tüm Erzurum’a yaptığı çalışmalardan dolayı, Başkan Sekmen’e teşekkür ettiler.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirten Kayakyolu semt sakinlerinden Fikret Kabakuş ve Ömer Elem, ”Başkan Sekmen’in, semtimize ve tüm Erzurum’a yönelik icraatları bizi ziyadesiyle memnun etmektedir. Bir halk adamı olan ve hemşerilerinin dertlerini, sorunlarını yakından takip eden ve çözüm üreten değerli Başkanımız Sekmen’in, bir yıl gibi kısa bir zamanda yapmış oldukları hizmetleri saymakla bitiremeyiz. Başkanımız Sekmen’in, insanımızın en acılı olduğu zamanlarda halkın yanında olması, cenaze sahibine samimiyetle hizmet sunması, bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Ayrıca, bir yıl gibi kısa bir sürede, kültürel anlamda da çok sayıda hizmet sunmaları bizleri memnun etmektedir." şeklinde konuştular.
Büyükşehir Belediyesi’nin kültürel hizmetlerinde, alanlarında söz sahibi olan, ülkemizin tanınmış kişilerinin konferans vermesinin, halkın aydınlanmasına yardımcı olduğunu ifade eden Fikret Kabakuş, "Bu konferanslar ile önemli günlere gösterilen ilgi ve düzenlenen programlar halkımızın takdirine şayan olmaktadır. Halkın istek ve beklentilerine duyarlı çözüm üreten, hizmet için mücadele eden bir Büyükşehir Belediye Başkanımız olmasından dolayı kendimizi şanslı görüyoruz. Fırsat buldukça semtimize gelen ve halkı dinleyen Başkanımız Sekmen, sorunlarımızın takipçisi olduğunu her defasın da göstermiştir. Kendisine çalışmalarından ve duyarlılığından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Sekmen’e, Kayakyolu Sakinlerinden Teşekkür Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN