Orman Bölge Müdürlüğü Pasinler’de Muhtarları Bilgilendirdi

Giriş Tarihi: 2.4.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Orman Bölge Müdürlüğü Pasinler’de Muhtarları Bilgilendirdi
Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 2015 yılında Pasinler’de yapılacak ağaçlandırma ve mera çalışmaları hakkında muhtarlar bilgilendirildi.
Pasinler Kaymakamı Ali Ada’nın daveti üzerine ilçeye gelen Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü İlçe Halk Eğitim Merkezi çok amaçlı salonunda Pasinler’de önceki yıllarda yapılan ağaçlandırma çalışmaları ve 2015 yılında yapılacak çalışmalar hakkında mahalle muhtarlarına bilgi verip, orman köylülerinin de sıkıntılarını dinledi.
Toplantıda bir sunum yapan Erzurum Orman Bölge Müdürü M. Salih Çetiner, "Pasinler ilçesinin orman alanları oluşturulması için çok verimli topraklara sahip. 2015 yılı içerisinde yapılacak olan faaliyetlerimizi ve planlarımızı çıkardık. Mahalle muhtarlarımdan hazineye ait bize bir alan verilmesini, verilecek alanları ise bölge müdürlüğümüz olarak yapacağımız çalışmalar neticesinde köylerine orman kazandıracağız." dedi.
Erzurum Orman Bölge Müdürü M. Salih Çetiner, "Bugün burada çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bize bu imkanı sağlayan Pasinler Kaymakamı Ali Ada’ya kurumum adına teşekkür ederim." diye konuştu.
Erzurum Orman Bölge Müdürlüğünün Pasinler’de düzenlediği toplantıya Pasinler Kaymakamı Ali Ada, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yunus Baysal, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun ve mahalle muhtarları katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orman Bölge Müdürlüğü Pasinler’de Muhtarları Bilgilendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN