Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletvekili Yılmaz, Engelli Vedat’ı Sevindirdi

Giriş Tarihi: 3.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Milletvekili Yılmaz, Engelli Vedat’ı Sevindirdi
AK Parti Milletvekili Adnan Yılmaz, seçim bölgesi Pasinler’de engelli bir vatandaşın akülü araba talebine kayıtsız kalmadı. Yılmaz en kısa sürede engelli vatandaşın yüzünü güldürdü.
Ak Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, seçim bölgesi Pasinler’de yaptığı çalışmalar esnasında engelli vatandaşın yürümekte problem çektiğini ve kendisine bir akülü araba temin edilmesini istemesi üzerine Yılmaz, Ankara’da ki yoğun çalışma mesaisi nedeniyle Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu aracılığıyla engelli vatandaş Vedat Aydın’a akülü araba hediye etti.
Milletvekili Adnan Yılmaz, "Seçim bölgemiz olan Pasinler’de yaptığımız çalışmalar esnasında Vedat Aydın kardeşimiz bize talebini iletmişti. Akülü arabasını engelli kardeşimize teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Engelli vatandaşlarımızı sevindirmek bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. İnşallah bundan sonra Vedat kardeşimizde kimsenin yardımı olmadan kendi başına artık gezebilecek. Engelleri kaldırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu ise, "Sayın Milletvekilimiz Adnan Yılmaz bey ilçemizi ziyaret ettiği sırada Vedat kardeşimiz isteğini sayın vekilimize iletmişti. Vekilimizde Vedat kardeşimizin talebini karşılayarak akülü arabasını belediyemize göndermişlerdir. Kendisinin meclisteki yoğun işleri nedeniyle çok istemesine rağmen gelememiştir. Vedat kardeşimizin de biran önce akülü arabasına kavuşması için bizlere talimat vererek teslim edilmesini istediler. Bizlerde vekilimizin talimatı üzerine Vedat kardeşimize akülü arabasına kavuşmasını sağladık. İnşallah Vedat kardeşimiz bundan sonra kimsenin yardımı olmadan her yere gidip gelecektir." dedi.
Akülü arabaya kavuşan Vedat Aydın ise; "Erzurum Milletvekilimiz Adnan Yılmaz’dan Allah razı olsun. Beni çok mutlu etti. İnşallah bundan sonra arabamla her istediğim yere rahatlıkla gidip geleceğim. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletvekili Yılmaz, Engelli Vedat’ı Sevindirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN