TÜRSAB Kuzeydoğu Anadolu Genel Sekreteri Emre Durmazpınar

Giriş Tarihi: 4.4.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
TÜRSAB Kuzeydoğu Anadolu Genel Sekreteri Emre Durmazpınar
Anadolujet’in Bursa--direk seferlerine başlaması turizmcilerin kısa zamanda yüzünü güldürdü. Bursa’da yaklaşık 120 bin Erzurumlunun yaşadığını belirten TÜRSAB Kuzeydoğu Anadolu Genel Sekreteri Emre Durmazpınar, yaptığı yazılı açıklamada desteklerinden dolayı projeyi hayata geçirilmesine önem veren Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı İbrahim Doğan’a teşekkür etti.
‘BEKLEDİĞİMİZİN ÜZERİNDE İLGİ GÖRDÜK’
Hava ulaşımında Türk Hava Yolları markası olan Anadolu Jet’in geçtiğimiz haftalarda başlattığı ‘Bursa- Erzurum- Erzurum-Bursa’ direk uçak seferleri her iki şehirde yaşayan Erzurumlular başta olmak üzere turizmcilerin yüzünü güldürdüğünü ve turizme önemli katkı sağladığını açıklayan TÜRSAB Kuzeydoğu Anadolu Genel Sekreteri Emre Durmazpınar,’İstatistik verileri ile Bursa’da nüfusun büyü bir bölümünü Erzurumlular oluşturuyor. Kış turizminin önemli merkezlerinden olan Erzurum’a Bursa’dan seyahat artık çok daha kolay oldu. Uludağ’dan Palandöken’e kayak yapmak için gelebilecek yerli ve yabancı turistler kısa zamanda ulaşmış olacak. Başlatılan direk uçuş seferlerinde beklediğimizin üzerinde ilgi gördü. Hava ulaşımını tercih edecekler Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük ili olan Erzurum’a en ekonomik ve konforlu şekilde ulaşacak. Bu imkânı çok iyi değerlendirmeliyiz. Beklediğimizin üzerinde ilgi gördük. Bursa - Erzurum seferlerinin yaz sezonunda yerli ve yabancı turistler için alternatif bir uçuş olacak. İstanbul ve Ankara seferlerinin zaman zaman yoğun olması nedeniyle Bursa - Erzurum uçuşları isteyen herkes için alternatif olacak. Sadece Erzurum değil, bölgedeki diğer illerde yaşayan vatandaşlarımız için de avantaj sağlayacak. Bu seferlerin hayata geçirilmesi bizim gurur meselemizdir.’
‘AVANTAJLI SEÇENEKLERDEN YARARLANIN’
Durmazpınar, TÜRSAB Kuzeydoğu Anadolu Bölgesel Yürütme Kurulu ve Anadolujet çalışmaları sonucu başlatılan seferler nedeniyle başta, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu Türk Hava Yolları Bölgesel Uçuşlar Başkanı İbrahim Doğan ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’a teşekkür ederek, yolcuların avantajlı fiyat seçeneklerinden de yararlanmalarını tavsiye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜRSAB Kuzeydoğu Anadolu Genel Sekreteri Emre Durmazpınar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN