Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP Milletvekili Adayları Aydın Ve Çimen’den Üç Aylar Mesajı

Giriş Tarihi: 20.4.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 14:21
MHP Milletvekili Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın ve Ertürk Çimen mübarek üç aylara girmemiz vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.
Prof. Dr. Kamil Aydın mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak: “Hayır ve mağfiret ayları olan, üç ayların başlangıcının sevinç ve mutluluğunu yaşıyorum. Üç ayların feyz ve bereketinin tüm İslam alemine, ülkemize ve şehrimize birlik, beraberlik ve huzur getirmesini temenni eder, saygılar sunarım.” dedi.
Erzurum MHP milletvekili adayı Ertürk Çimen, ise mesajında şu ifadelere yer verdi; “Birbirinden mübarek üç aylara girdik. Bu aylar, milletimizin birlik ve beraberliğinin pekiştiği, aynı duygu ve maneviyatı paylaşan gönüllerin bir araya geldiği çok özel günlerdir. Hayatımıza huzur ve canlılık kazandıracak olan bu mübarek ay ve geceler, ailemize, ülkemize, milletimize ve Allah’a karşı görev ve sorumluluklarımızın olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatıyor. Ülkenin birliği ve bütünlüğü için dualar ederek, kardeşliğimizi kuvvetlendirmeli, hoşgörü, sevgi ve saygıyı elden bırakmamalıyız. Bu güzel gün vesilesi ile tüm Müslüman kardeşlerimin mübarek üç aylarını tebrik ediyor ve Ramazan ayına huzur ve mutlulukla kavuşmayı yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Milletvekili Adayları Aydın Ve Çimen’den Üç Aylar Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN