AK Parti Milletvekili Adayı Zehra Taşkesenlioğlu, Hınıs’ta Büyük İlgi Gördü…

Giriş Tarihi: 27.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 15:12
AK Parti Milletvekili Adayı Zehra Taşkesenlioğlu, Hınıs’ta Büyük İlgi Gördü…
AK Parti Milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu, Hınıs ilçesinde adeta AK Parti rüzgârı estirdi. Beraberindeki partili yöneticilerle birlikte ilçe merkezi ve bağlı mahalle köylerde seçim çalışması yürüten Taşkesenlioğlu, bayan seçmenleriyle yakından ilgilenirken, her zaman olduğu gibi yine sıcak ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.
AK Parti’nin Erzurum Milletvekili adayları, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından yapılan planlama kapsamında Erzurum’un Hınıs ilçesine çıkarma yapan Milletvekili adayı Zehra Taşkesenlioğlu, ilçe sakinlerinin ve partililerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Partisinin Kadın Kolları üyeleriyle birlikte Hınıs ilçe merkezi başta olmak üzere bağlı mahalle köyleri gezen Taşkesenlioğlu, 7 Haziran seçimlerinin hem bölge, hem de Türkiye açısından taşıdığı önemi anlattı. Türkiye’nin 2002 yılından bu yana siyaseten etkin bir konuma kavuştuğunu ve hep tek başına iktidar olan AK Parti hükümetleri sayesinde ülkenin sıçrama yaptığını dile getiren Taşkesenlioğlu, bu atmosferin devam etmesi için milletin desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti.
Taşkesenlioğlu, “Bizde hiçbir zaman ayrı-gayrı olmadı. Biz hep birdik ve birlikteydik. Bizim aramızdaki kardeşliğe, huzura, birlik ve beraberliğe tahammül edemeyen çevreler ve bir takım karanlık güçler var. Bu karanlık güçlere fırsat vermemeliyiz. Hınıs’ı, Karayazı’sı, Karaçoban’ı ve Tekmanı ile; Tortum’u, Pasinler’i, Horasan’ı ve Köprüköyü ile Erzurum’u topyekun kalkındırabilme hedefimize doğru hep birlikte koşmalıyız” diye konuştu.
Hınıslı seçmenlerden ve özellikle de bayanlardan büyük ilgi gören Zehra Taşkesenlioğlu, seçim çalışması kapsamında ev sohbetlerine de katıldı. Taşkesenlioğlu, vatandaşların beklenti, görüş ve önerilerine vermeyi de ihmal etmedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Milletvekili Adayı Zehra Taşkesenlioğlu, Hınıs’ta Büyük İlgi Gördü…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN