Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TÜİK Personeline ‘Güvenlik Eğitimi’ Verildi

Giriş Tarihi: 27.4.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 15:46
TÜİK Personeline ‘Güvenlik Eğitimi’ Verildi
İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından TÜİK Erzurum Bölge Müdürlüğü personeline, ‘’Toplum Destekli Polislik Hizmetleri ve Genel Güvenlik’’ konulu eğitim verildi.
Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memurları tarafından TÜİK Erzurum Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu’nda Bölge Müdürlüğü çalışanlarına ‘’Toplum Destekli Polislik Hizmetleri ve Genel Güvenlik’’ konulu 2 saat süren ve örnek uygulamalar içeren bir eğitim verildi.
TÜİK Erzurum Bölge Müdürü Ahmet Gür’ün Toplum Destekli Polislik Hizmetlerine yönelik konuşmasının ardından Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü polisleri tarafından sivil vatandaşların günlük hayatta evlerinde, iş yerlerinde, araçlarında karşılaşabilecekleri hırsızlık olaylarına ve bunlara karşı alınabilinecek önlemler konusunda yapılabileceklerle, internet üzerinden yapılabilecek dolandırıcılıklarla ilgili toplumun bilinçlendirilmesi yönelik alınması gereken tedbirler ve internet üzerinden yapılacak alışverişlerde nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında örnek videolar içeren bir sunum yapıldı.
Ayrıca ev, araç kapı ve pencerelerinin hırsızlıklara karşı hangi özelliklere sahip olması gerektiği, maket kilit ve pencereler üzerinde TÜİK personeli uygulamalı olarak gösterildi. TÜİK Erzurum Bölge Müdürü Ahmet Gür, eğitimden sonra özverili çalışmalarından ötürü Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeline katılımlarından dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜİK Personeline ‘Güvenlik Eğitimi’ Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN