Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bayburt Üniversitesi İdkab Öğrencileri Sorumluluk Bilincini Geliştiriyor

Giriş Tarihi: 28.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 01:16
Bayburt Üniversitesi İdkab Öğrencileri Sorumluluk Bilincini Geliştiriyor
Bayburt Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (İDKAB) öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları dersi ‘ Köy Okullarını Ziyaret Etkinlikleri’ kapsamında Masat Köyü Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilere hediyeler verdi.
Bayburt Üniversitesi öğretim elamanları Hamdi Türkoğlu, Mutlu Aksoy, Sefa Demir koordinatörlüğünde Masat Köyü’ne giden İDKAB öğrencileri, ortaokul öğrencileriyle bir araya gelerek kendi imkânları ve çabalarıyla bir araya getirdikleri hediyelerle öğrencileri sevindirdiler.
Bayburt Üniversitesi öğretim elamanı Hamdi Türkoğlu, İDKAB öğrencilerinin gayretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Türkoğlu, "Öğrencilerin bu tür faaliyetleri sorumluluk bilincini geliştirmektedir. Öğrencilerimiz de bu etkinliği başarılı bir şekilde gerçekleştirdiler. İlgilerinden dolayı Okul Müdürü Cihan Koçer’e teşekkür ediyoruz. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek "dedi.
Okul Müdürü Koçer ise okullarının ziyaret edilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bayburt Üniversitesi öğretim elamanlarına ve öğrencilerine şükranlarını bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayburt Üniversitesi İdkab Öğrencileri Sorumluluk Bilincini Geliştiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN