MHP’nin Milletvekili Adayları Narman’da Coşkuyla Karşılandı

Giriş Tarihi: 5.5.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:06
MHP’nin Erzurum Milletvekili Adayları Narman’da Coşkuyla Karşılandı
Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Milletvekili adaylarının ilçe ziyaretleri tam gaz devam ediyor. MHP’li adaylar, Erzurum’un Narman ilçesinde büyük bir coşkuyla karşılandılar. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra ilçedeki sivil toplum örgütlerini de tek tek ziyaret eden adaylar Kamil Aydın, Zekai Kaya ve Gökhan Arslan, ilçede adeta MHP rüzgarı estirdiler.
MHP Erzurum Milletvekili adayları Kamil Aydın, Zekai Kaya ve Gökhan Arslan, seçim çalışmalarını bugün Narman’da sürdürdü. Partisinin ilçe teşkilatı yöneticileriyle birlikte ilçe merkezi ve bağlı mahallelerde çalmadık kapı bırakmayan adaylar, 7 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yapmakla kalmayıp, AKP hükümetini ise, topa tuttular.
MHP Milletvekili adayı Kamil Aydın, Narman’daki MYO öğrencilerinin barınma sorunu yaşadıkları yönündeki yakınmalar üzerine; “Kendilerine saray yaptıranlar, 199 yılından beri bu ilçede yüksek öğrenim hizmeti veren Narman Meslek Yüksekokulu’na bir öğrenci yurdu yaptırmaktan aciz kalmış” diye konuştu.
KAMİL AYDIN: “AKP’NİN NARMAN’DAN HABERİ BİLE YOK”
Üniversite öğrencilerinin barınma sorunu yaşadığı Narman’da, ilçe esnafının da, köylünün de sosyal ve ekonomik bunalım içerisinde olduğunu vurgulayan Aydın, “Narman’ın olup biten her şeyden ve bu hükümetin her türlü marifetinden haberi var da, bu hükümetin Narman’dan haberi yok. İlçe resmen kan ağlıyor” dedi.
MHP’li adaylar, Narman ilçe merkezindeki Salı Pazarı’nı gezmeyi de ihmal etmedi. Vatandaşlarla sohbet eden MHP’li adaylar, sadece Narman’ın değil, Erzurum’un, bölgenin ve ülkenin kurtuluşuna giden yolun AKP hükümetinin bertaraf edilmesinden geçtiğini ifade ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP’nin Erzurum Milletvekili Adayları Narman’da Coşkuyla Karşılandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN