Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP İstanbul Milletvekili Adayları Maltepe’de Dadaşlarla Buluştu...

Giriş Tarihi: 18.5.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 17:10
MHP İstanbul Milletvekili Adayları Maltepe’de Dadaşlarla Buluştu...
Maltepe’de faaliyet gösteren lular Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Vakfına 07 Haziran 2015 Genel seçimleri sebebiyle, siyasilerin yoğun ilgi gösteriyor.
Geçtiğimiz günlerde, Ak Parti İstanbul Milletvekili Adaylarının ziyaretinin ardından bu kez MHP İstanbul Milletvekili Adayları vakıfa gelerek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Edip Semih Yalçın, Ahmet Turgut, Dursun Çolak ve çok sayıda MHP’linin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Erzurumlular Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı Yönetim Kurulu Adına Başkan Suha Dengizek, “ Farklı düşünceler zenginliğimizdir, saygı göstermek birlikte yaşamanın gereğidir. Değerli hemşerilerimiz, vakfımıza gösterilen ilgi ve alakadan öncelikle memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Seçim atmosferini yaşadığımız bugünlerde özellikle siyasilerin vakfımıza gösterdikleri ilgi, vakfımızın önemini sergilemektedir. Bu durumda bizleri gururlandırmaktadır.
Özellikle bir hususa dikkat çekmek istiyorum, vakfımızda farklı görüşlere saygılı bir anlayış hakimdir. Dolayısıyla farklı siyasi görüşe sahip olan siyasilerimiz vakfımıza gelerek kendilerini ifade edebilmektedirler.
Geçtiğimiz günlerde Ak Parti’yi Vakfımızda misafir ettik, bu akşamda MHP’li vekiller misafirimiz oldu. Aynı şekilde Pazartesi akşamı Merkez Parti ve Perşembe günüde CHP’li siyasileri misafir edeceğiz.
Değerli hemşerilerimiz bölücüler haricinde vakfımızın kapıları tüm siyasilere açıktır. Ben ve yönetim kurulum olmak üzere vakfımızda siyasi diyaloglara asla izin vermedik aslada izin vermeyeceğiz. Vakfımızın kapıları misafirimiz olarak gelen herkese açıktır. Gelen misafirlerimizi de Dadaş’a yakışır şekilde ağırlamakta asli görevimizdir. Bilinmelidir ki; vakfımız bölücü partiler haricinde bütün partilere aynı mesafededir” dedi.
DENGİZEK’TEN, MHP İL BAŞKANI KARATAŞ’A PLAKET
Erzurumlular Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı Yönetim Kurulu Adına Başkan Suha Dengizek, MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş’a başarılar dileğinde bulundu, vakfın plaketini takdim etti.
ERZURUM’DAKİ ADAYLARIMIZI DA VAKFIMIZA BEKLİYORUZ
Dengizek, "Bu arada Erzurum’dan aday listesinde yer alan milletvekili adaylarımızı da vakfımıza bekliyoruz, İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizle buluşturmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim. Buradan açık çağrıda bulunuyorum Erzurum adaylarımız vakfımıza gelin hemşeri buluşması havasını vakfımızda yaşayalım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP İstanbul Milletvekili Adayları Maltepe’de Dadaşlarla Buluştu...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN