Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP İstanbul Milletvekili Adayları Maltepe’de Dadaşlarla Buluştu...

Giriş Tarihi: 25.5.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 10:31
CHP İstanbul Milletvekili Adayları Maltepe’de Dadaşlarla Buluştu...
Maltepe’de faaliyet gösteren lular Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı, 07 Haziran 2015 Genel seçimleri sebebiyle, siyasilerin yoğun ilgisini görüyor.
Geçtiğimiz günlerde, Ak Parti ve MHP İstanbul Milletvekili adaylarının ziyaretinin ardından bu kez CHP İstanbul Milletvekili Adayları ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç vakıfa gelerek hem çalışmaları hakkında bilgi verdiler, hem de oy istediler.
CHP İstanbul İl Başkanlığı yapmış olan şimdide CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Ali Özcan, Metin Ağırman, CHP Erzurum Milletvekili Adayı Gonca Aytaş, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt ve çok sayıda CHP’linin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Erzurumlular Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı Yönetim Kurulu Adına Başkan Suha Dengizek, “Farklı düşünceler zenginliğimizdir, saygı göstermek birlikte yaşamanın gereğidir. Değerli hemşerilerimiz, vakfımıza gösterilen ilgi ve alakadan öncelikle memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Seçim atmosferini yaşadığımız bugünlerde özellikle siyasilerin vakfımıza gösterdikleri ilgi, vakfımızın önemini sergilemektedir. Bu durumda bizleri gururlandırmaktadır.
Özellikle bir hususa dikkat çekmek istiyorum, vakfımızda farklı görüşlere saygılı bir anlayış hakimdir. Dolayısıyla farklı siyasi görüşe sahip olan siyasilerimiz vakfımıza gelerek kendilerini ifade edebilmektedirler.
Geçtiğimiz günlerde Ak Partilileri, MHP’lileri ve Merkez Partilileri Vakfımızda misafir ettik, bu akşamda CHP’li misafirlerimiz oldu. Özellikle Belediye Başkanımıza hem hoş geldiniz derken bugüne kadar neden gelmedi diye sitem ediyorum. Bizler vakıf olarak burada yaptığımız çeşitli eğitim faaliyetlerimiz, kurslarımız ve hizmetlerimizle belediyenin yapması gereken hizmetleri yapıyoruz.
Değerli hemşerilerimiz bölücüler haricinde vakfımızın kapıları tüm siyasilere açıktır. Ben ve yönetim kurulum olmak üzere vakfımızda siyasi diyaloglara asla izin vermedik asla da izin vermeyeceğiz. Vakfımızın kapıları misafirimiz olarak gelen herkese açıktır. Gelen misafirlerimizi de Dadaş’a yakışır şekilde ağırlamakta asli görevimizdir. Bilinmelidir ki; vakfımız bölücü partiler haricinde bütün partilere aynı mesafededir” dedi.
KILIÇ, VAKFINIZIN ÇALIŞMALARINI YAKINDAN TAKİP EDİYORUM, TAKDİR EDİYORUM
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Suha Dengizek’in sitemlerine cevap verirken vakfın çalışmalarını takdir ettiğini belirtti. Kılıç, “Bugüne kadar gelemediğim için haklısınız, fakat takdir edersiniz ki çok yoğun bir dönem yaşıyoruz. Fakat çalışmalarınızla çok aktif bir vakıf olduğunuzu biliyorum. Yardımcım Sinan Çetiz vakfınızın faaliyetlerine katılıyor banada bilgi veriyor, yani yakinen takip ediyorum sizi. Vakfınızı her konuda destekliyor ve başarılar diliyorum” dedi.
DENGİZEK, CHP HEYETİNE PLAKET TAKDİM ETTİ
Erzurumlular Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı Yönetim Kurulu Adına Başkan Suha Dengizek, CHP heyetine başarılar dileğinde bulundu, vakfın plaketini takdim etti.
ERZURUM’DAKİ ADAYLARIMIZI DA VAKFIMIZA BEKLİYORUZ
Dengizek, “Bu arada Erzurum’dan aday listesinde yer alan milletvekili adaylarımızı da vakfımıza bekliyoruz, İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizle buluşturmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim. Buradan açık çağrıda bulunuyorum Erzurum adaylarımız vakfımıza gelin hemşeri buluşması havasını vakfımızda yaşayalım” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP İstanbul Milletvekili Adayları Maltepe’de Dadaşlarla Buluştu...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN