Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Merkez Parti Genel Başkanı Karslı, ’da

Giriş Tarihi: 25.5.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 12:28
Merkez Parti Genel Başkanı Karslı, Erzurum’da
Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı, “Bizim siyaset hareketimiz Türkiye’ye yönelik bir siyasi hareket.” dedi.
Merkez Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Abdurrahim Karslı memleketi ’da görkemli bir şekilde karşılandı. Karslı, havaalanı çıkışında yaptığı kısa konuşmada hükümete yüklenerek artık tek çarenin Merkez Parti olduğunu söyledi ve yetki verilirse vaat ettiğimiz tüm icra atların yerine getireceklerinin sözünü verdi.
İlk Erzurum İl Binasına geçen Prof. Dr. Abdurrahim Karslı ve ekibi burada çalışmaları değerlendirdi, partilileriyle bir araya geldi. Daha sonra Erzurum Gazeteciler Cemiyetinde bir basın toplantısı düzenleyen Karslı, “Bizim siyaset hareketimiz Türkiye’ye yönelik bir siyasi hareket.” dedi.
Siyaset anlayışlarının esasının ahlak temelli, adalet ve hukuk olduğunu vurgulayan Karslı, hukukun hayatın her alanına yayıldığı, düzenli, herkesin hukuka tabi olduğu, tereddüt etmediği, şeffaf, denetlenebilir bir hayatı Türk milletinin hayatına kazandırmak istediklerini ifade etti.
Türkiye’de eğitimle, hukukla, dış politika ve hukukla ilgili ciddi problemler olduğunu belirten Karslı, Türk insanın her noktada daha iyi yerlere götürmek gayreti içinde bulunduklarını, insanların menfaatinin kendileri için esas olduğunu bildirdi.
Karslı, “Halkımız, insanlarımız birebir konuşunca açılıyorlar. Bu korku imparatorluğunun kullandığı otokontrol mekanizmasından sıyrıldıklarında Merkez Parti’yi görüyorlar. Ancak bunu kameralar önünde ve toplumda dile getirmeye korkuyorlar, bir zarar göreceklerinden endişeleniyorlar.” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Merkez Parti Genel Başkanı Karslı, Erzurum’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN