Yakutiye Belediyesinin Ramazan Mesaisi

Giriş Tarihi: 23.6.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 14:24
Yakutiye Belediyesinin Ramazan Mesaisi
Merkez Yakutiye İlçe Belediyesi Fen İşleri ekipleri şehrin muhtelif noktalarında karo-bordür, asfalt ve kaldırım çalışması gerçekleştiriyor. Şükrü Paşa, Kurtderesi, Hıfzıssıhha da çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Ali Korkut, "Yapılacak çok işimiz var. Yeni yerleşim alanları tamamlanıyor, yollarını, kaldırımlarını yapmak gerekiyor. Eskimiş asfaltları, bozulan yolları yenilemek gerekiyor. Ekiplerimiz aralıksız çalışıyorlar" dedi.
Yakutiye Belediyesi Fen İşleri ekipleri Ramazan mesaisini yol, asfalt ve kaldırım çalışmasıyla gerçekleştiriyor. Şehrin muhtelif noktalarındaki çalışmaları denetleyen Belediye Başkanı Ali Korkut, kaldırım işçiliklerini titizlikle inceliyor. Yapılacak çok işleri olduğunu hatırlatan Başkan Korkut, "Yakutiye Belediyesi sınırlarımız oldukça geniş. Yeni yapılaşmaların sürdüğü alanlarımız var. Mevcut alanlarda tahribatlar oluşmuş. Yeni yolların asfalt, kaldırım, karo ve bordür çalışmalarını yapıyoruz. Eskimiş alanlarda tamirat veya yeniden yol çalışması yürütüyoruz. Ramazan nedeniyle biraz zor oluyor ancak çalışanlar için bunun sevabı ayrıdır. O bakımdan çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum. Ancak işlerin işçilik bakımından iyi olması da ihmal edilemez. Bunların da kontrolünü yapıyoruz." dedi.
Yakutiye Belediyesi, Hıfzıssıhha arkası, Hasanibasri, Şükrü Paşa, Kurt Deresi, Sanayinin bir çok bölgesinde asfalt, kaldırım, karo ve bordür çalışması yapıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yakutiye Belediyesinin Ramazan Mesaisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN