Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çat Belediyesi ’da İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 5.7.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
Çat Belediyesi Erzurum’da İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor
Çat Belediyesi, ’da ilklere imza atmaya devam ediyor. Başkan Arif Hikmet Kılıç, Erzurum merkezde ikamet eden Çatlıları, iftar yemeğinde bir araya getirdi. Bu yıl ilki düzenlenen iftar sofrasının geleneksel hale getirileceği ve bu tarz kaynaşma organizasyonlarına yenilerinin ekleneceği bildirildi.
Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç, verdiği hizmetler ve yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. İlçede ilklere imza atan Başkan Kılıç, bugüne kadar hiçbir ilçe belediyesinin gerçekleştiremediği bir organizasyona ev sahipliği yaparak, Erzurum merkezde ikamet eden Çatlıları bir araya getirdi.
“Tanışma ve Kaynaşma Sofrası” adı verilen program, Erzurum’da bir restoranda gerçekleştirilirken, etkinliğe gösterilen ilgi beklentinin de üzerinde oldu. Erzurum şehir merkezinde yaşayan Çatlıların büyük ilgi gösterdikleri iftar sofrasında Çat Belediye Başkanvekili Mustafa Tanas, Başkan Yardımcısı M. Mazhar Özdemir, belediye encümen ve meclis üyeleri de hazır bulundu.
BAŞKAN YARDIMCISI ÖZDEMİR: DAYANIŞMA ÇOK ÖNEMLİ
“Tanışma ve Kaynaşma Sofrası” programının açılış konuşmasını yapan Çat Belediye Başkan Yardımcısı M. Mazhar Özdemir, Erzurum’da ilklere imza atmaya devam ettiklerini belirterek, “Erzurum merkezde ikamet eden Çatlı hemşehrilerimizi birbirleriyle tanıştırmak ve kaynaştırmak adına yaptığımız bu çalışma, inşallah bir gelenek haline gelecek” dedi.
Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç’ın, ilçede birlik, beraberlik ve dayanışmaya büyük önem verdiğinin altını çizen Özdemir, belediye yönetimi olarak aynı hassasiyeti Erzurum şehir merkezi için de gösterdiklerini belirtti. Özdemir, “Çatlılar olarak bir olacağız, birlik ve beraberlik içerisinde olacağız” dedi.
Kaynaşma iftarına gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyduklarını kaydeden Başkan Yardımcısı Özdemir, programa katılan tüm davetlilere teşekkür etti.
BAŞKAN KILIÇ: HİZMETTE SINIRIMIZ YOKTUR
Öte yandan Çat Belediye Başkanı Arif Hikmet Kılıç ise, “Bizim hizmet anlayışımızda sınır yoktur. Biz, ilçemizde ikamet eden ve yaşayan Çatlı hemşehrilerimiz kadar Erzurum’un dört bir yanında ikamet eden hemşehrilerimize karşı da kendimizi sorumlu hissediyoruz” diye konuştu.
Çatlıları bir araya getirme, tanıştırma ve kaynaştırmaya yönelik bu tarz organizasyonların devam edeceğini açıklayan Başkan Kılıç, “Baştan beri ifade ettiğimiz gibi, bizim işimiz de Çat, gücümüz de Çat. Her adımımızı güzel ilçemiz Çat için atmaya ve Çat’ı hep birlikte hizmete doyurmaya kararlıyız” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çat Belediyesi Erzurum’da İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN