Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletvekili Taşkesenlioğlu Sahurda Basınla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 6.7.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 13:54
Milletvekili Taşkesenlioğlu Sahurda Basınla Bir Araya Geldi
Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu sahurda basın mensupları ile bir araya geldi.
Basınla hem sahur hem de sohbet eden Zehra Taşkesenlioğlu, son siyasi gelişmeler konusunda basını bilgilendirdi.
Amacının Erzurum’un gelişmesine katkı yapmak olduğunu ifade eden Taşkesenlioğlu, Tarım ve hayvancılık alanında çok daha ileri sevilerde olan sistemlerin Erzurum ve bölge için uygulanabilir olduğunu, bu konu üzerinde kendisinin de şu ana kadar çalışmalar yaptığını söyledi.
“Önemli olanın projelerin hayatiyete geçirilmesidir” diyen Milletvekili Taşkesenlioğlu, şunları söyledi: “Benim yol haritamda ortak aklı var. STK’lar, şehrin önemli isimleri, konunun erbabı olan kişiler ve basın mensuplarıyla birlikte çalışmaktır. Şehrin sorunlarına gerçekçi bir şekilde yaklaşmak ve ele almaktır. Erzurum ülkenin önemli bir beldesidir. Erzurum’un ve bölgesiyle birlikte gelişmesi demek ülkenin daha çok gelişmesi, büyümesi anlamına gelmektedir. Ortak akılın olduğu her proje, her fikir gerçekleşmeye daha yakın durmaktadır.”
Zehra Taşkesenlioğlu, hükümet kurma çalışmaların da da vatandaşın nasıl bir koalisyon istediği göz önünde bulundurularak hareket edildiğini söyledi. Taşkesenlioğlu, “Önemli olan ülkemizdir, vatandaşlarımızdır, Erzurum’umuzdur” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletvekili Taşkesenlioğlu Sahurda Basınla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN