Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pasinler Mesire Alanlarına Vatandaşlar Büyük İlgi Gösteriyor

Giriş Tarihi: 23.7.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 12:47
Pasinler Mesire Alanlarına Vatandaşlar Büyük İlgi Gösteriyor
Ramazan ayının ardından ve sıcak havaların etkisiyle ’un Pasinler ilçesi mesire alanlarına vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye başladı.
Pasinler Belediyesine ait mesire alanları sıcak havalarında etkisiyle vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Ramazan ayında mesire alanlarında başlatılan temizleme ve onarım çalışmaları meyvelerini vermeye başladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlar akın akın Pasinler Mesire alanlarına piknik yapmaya geliyorlar.
Yapılan çalışmaları incelemek üzere mesire alanlarına giden Pasinler Belediye Başkanı Sertoğlu, mesire alanlarına piknik için gelen vatandaşlara da konuk oldu. Ailelerle sohbet eden Sertoğlu, piknik alanlarını seçtikleri için teşekkür etti. Başkan Sertoğlu, "Pasinler’in eski günlerde olduğu gibi mesire alanlarına ve çadır turizmine her geçen gün ilginin arttığını, yapılan çalışmalarla mesire alanlarımızı vatandaşlarımızın daha rahat kullanımı için uygun hale getirdik. Ailelerimiz neşeli bir gün geçirmesi için özellikle çocuklarını eğlendirebilmeleri için 5 dönüm üzerine kurulu olan oyun parkı yaptık" dedi.
Sertoğlu, "Mesire alanlarımıza her geçen gün çevre ilçelerden ve illerden vatandaşlarımız tarafından yoğun bir ilgi var. Dışarıdan gelen vatandaşlarımız Pasinler Kaplıcalarında şifa bulduktan sonra mesire alanlarında da temiz hava olanağı bulmaktadır" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pasinler Mesire Alanlarına Vatandaşlar Büyük İlgi Gösteriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN