Türkiye'nin en iyi haber sitesi

106 Derece İle En Feminen Burun !

Giriş Tarihi: 24.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 24.7.2015 11:58
106 Derece İle En Feminen Burun !
Rinoplasti Merkezinden Op. Dr. Bülent Koç, en çok beğenilen ve feminen görülen kişilerin burunlarının incelemesi sonrası 106 derecelik burun ve yüz açısının en estetik ve en feminen burun şekli olduğunu belirtti.
Koç, "Tabi bu açı burnun daha feminen ve estetik görünmesi için gerekli fakat bu açı kişinin asıl güzelliğini kişiliği, gülüşü, yüz yapısındaki uyumu oluşturur. Yapılan araştırmalarda burun estetiğinin giderek artan bir fenomen haline geldiği ve geçen seneye oranla İngiltere de yüzde 20 oranında artış gösterdiği görülmüş. Gençler arasında en çok uygulanan operasyon olmuş. Çoğu ailede çocuklarını bu konuda maddi manevi destekleyerek üniversiteye başlamadan veya yeni bir işe başlamadan ameliyat olması konusunun da desteklemektedir." dedi.
Rinoplasti Merkezi olarak özellikle yaz döneminde gençlerde burun estetiği başvurularının arttığını belirten Op. Dr. Bülent Koç, şöyle konuştu:
"Okulların bitmesi ile ve üniversiteye başlamadan önce gençler öz güvenlerini etkileyen ve resimlerde kötü çıkan burun yapılarının kemerli yapısından kurtulup daha kibar ve estetik bir burun uçları olması için rinoplasti uzmanıyla görüşüyorlar. Hastalarımıza böyle bir estetik problemleri varsa ve gerçekten onları rahatsız ediyorsa genç yaşta ameliyat olmalarını öneriyor, hem daha estetik ve doğal bir burun yapısına kavuşup hem de daha rahat nefes alıyorlar.Bu hem sosyal yaşamlarında öz güvenlerini artırıp başarılarını arttırıyorlar,hemde daha sağlıklı nefes alarak sağlık hayat sürüyorlar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
106 Derece İle En Feminen Burun !
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN