Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Her gece kâbus görüyorum'

Kütahya'da, izinle cezaevinden çıkan eski eşi tarafından bıçaklanan Sevim Çıra, "Bu cani adam yarım kalan işini bitirecek diye korkuyorum. Artık her gece kâbus görüyorum" dedi

Geçtiğimiz ay kaldığı cezaevinden aldığı 4 günlük izinle eski eşinin oturduğu eve gelen Mehmet Demir tarafından bıçaklanan Sevim Çıra, olay sonrasında günlerce yoğun bakımda kaldığını belirterek, şimdi de eski eşinin 'yarım bıraktığı işi' tamamlamak için geri dönmesinden korktuklarını belirtiyor. Tedavi sonrası çocuklarının arasına dönen Sevim Çıra, eski eşinin çocuklarının yalvarmalarına aldırış etmeden kendisini defalarca bıçakladığını söyleyerek "Kasıklarım ve rahim civarını bıçakla parçaladı. Daha sonra da "Yüzünü tanınmaz hale getirceğim" diyerek hamle yaptı. Ben elimle ittim, ama burnum kırıldı" diyerek dehşet anını anlattı. Hala konuşmakta zorluk çektiğini belirten Çıra, "Sinirlerim alt-üst oldu. Moral diye bir şey yok. Çocuklarım da yemekten içmekten kesildiler. Açlıktan ölmeyecek kadar bir şeyler yiyorlar. Günlerce okula gidemediler. Şimdi gitmeye başladılar ama Okulda da bir türlü derslere kendilerini veremiyorlar. Öğretmenleri sağ olsunlar özel olarak destek oluyorlar. Ne çare ki biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu söylüyorlar. Hala korku içindeyiz hem yaşadığımız dehşet dolu dakikalardan dolayı hem de tekrar gelip yarım kalan işini bitirebilir endişesi ile günlerimiz zehir oluyor" dedi.

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Demir, geçen ay cezasını çektiği Bursa açık cezaevinden aldığı 4 günlük izinle Kütahya'da eski eşinin evine gitmiş ve kızıyla görüşmek istediğini söylemişti. Kapıyı kırarak içeri giren Demir, kendi kızı ve eski eşinin ikinci evliliğinden olma oğlunun gözleri önünde genç kadını bıçaklayarak ağır biçimde yaralamıştı. Eski eşinin öldüğünü düşünerek kaçan Demir, daha sonra da kayınpederi Mahir Çıra'ya telefon ederek. "Kızını öldürdüm. Torunlarına git sahip çık. Başın sağolsun" demişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Her gece kâbus görüyorum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN