Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kütahya'ya hayran kaldı

Bir reklam filmi için Kütahya'ya gelen 2011 Türkiye güzeli Tuğba Melis Türk, tarihi mekânlarda kamera karşısına geçti. Türk "Kütahya'ya hayran kaldım" dedi

2011 Türkiye Güzeli Tuğba Melis Türk, Kütahya'daki 'Gülümser Hatun Termal Tesisleri'nin tanıtımı için kamera karşısına geçti. Kütahya'daki tarihi mekanlardan etkilendiğini söyleyen Türk, "Kütahya'nın yöresel kıyafetleri çok büyük emekler harcanarak hazırlanmış. Bu elbiselere paha biçilemez" dedi. Hatun Termal Tesisleri'nin tanıtım filmi Maxony Medya tarafından çekildi. Çekimlerde yatırım sahibi Kütahyalı İşadamı Mete Tetik, Tuğba Melis Türk ile reklam filminde rol alırken, reklam filmi Maxony Medya tarafından çekildi. Tanıtım filmi kapsamında Yeşil Cami, Ulu Cami, Germiyan Sokak gibi yerlerde çekimler yapıldı. Yöresel kıyafetler giyerek 'Gülümser Hatun Termal Tesisleri'nin tanıtım filminde oynayan Tuğba Melis Türk ise, Kütahya'ya hayran kaldığını belirterek, özellikle tarihi mekanlarda çekimlerin yapılmasının kendisini çok etkilediğini söyledi.

Tarihi mekânlarda geleneksel elbiseler giydi
2011 Türkiye Güzeli Tuğba Melis Türk, yöresel kıyafetler giyerek Kütahya'nın tarihi mekânlarında kamera karşısına geçti. Türkiye güzeline Kütahyalı işadamı Mete Tetik eşlik etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kütahya'ya hayran kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN