Emet'in gözdesi olacak

Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca ilçenin gelişimine büyük katkı sağlayacak olan Hisarlık projesinin Emet'in gözdesi olacağını söyledi

Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca kamuoyunda 'Emet Kalesi' olarak bilinen projenin geliştirildiğini ve bir şelalenin de projeye eklendiğini belirtti. İlçenin 2 tepesinden biri olan Kocakıran'da projenin onaylandığını ve çalışmaların başlayacağını belirtirken Koca "Hisarlık projemizi İller Bankası ile görüşmeler yaparak gerçekleştiriyoruz. Kısıtlı kaynaklarımızı ikili ilişkilerimizi sıkı tutarak, çeşitlik kurumlarımızla işbirliği yaparak artırıyoruz.

ŞEHİTLER ANITI YAPILACAK
Kocakıran projemiz DSİ ile gerçeğe dönüşürken, Hisarlık projemiz İller Bankası kaynakları ile hayat bulacak" dedi. Koca "Emet Belediyesi'nin tarihinde ilk defa 2012 yılında gelirlerimiz, giderlerimizden fazla çıkmıştır" diye konuştu. Koca şöyle devam etti: "Projemiz içinde tüm şehitlerimiz için bir anıtımız bulunacak, müzemiz olacak. Botanik bahçemizin asma katlarında çok amaçlı salonlar olacak. Ayrıca tepenin 2 yamacından şehre doğru akan bir şelale aşağıda birleşecek. Bu mevkide restoran yapılacak. Şelalede su devir daimi ile sürekli su dönüşümü sağlayacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emet'in gözdesi olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN