Zübeyde Hanım on binleri ağırlıyor

Giriş Tarihi: 13.10.2017 16:35
Zübeyde Hanım on binleri ağırlıyor

Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi düzenlenen etkinliklerle her yıl on binlerce vatandaşın kültür ve sanat etkinlikleri ile buluşmasına ev sahipliği yapıyor.

'in kültür ve sanat hayatına yön veren merkezlerin başında gelen Zübeyde Hanım Kültür Merkezi, uzun yıllar sinema işlevi görmesinin ardından 2009 yılında Tepebaşı Belediyesi tarafından restore edilmişti. Merkez o günden bu yana 500'e yakın seyirci kapasitesi ile Eskişehir halkına tiyatro, sinema, konser, söyleşi, konferans ve çocuk etkinliklerine ev sahipliği yaparak Eskişehirlilere hizmet veriyor.

Konumu dolayısıyla ulaşımın kolay oluşu, salonun akustik yapısı, fuaye alanında hizmet veren kitap kafenin varlığı ile Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Eskişehirli vatandaşların da en sevdiği noktalardan biri haline geldi. Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde; resmi kurum, sendika, dernek, şirket, firma ve okulların tiyatro, konser, film galaları ve gösterimleri, uluslararası kongre ve seminerler gibi organizasyonlar da düzenleniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zübeyde Hanım on binleri ağırlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN