Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fotoğrafçılar deklanşöre Vakfına bağış için basacak

 Belediyesi ana sponsorluğunda, www.fotoboya.com koordinatörlüğünde düzenlenen ve 2018 tarihinde başvuruları başlayacak olan Türk Bayrağı konulu ödüllü fotoğraf yarışmasında fotoğrafçılar bu kez bağış yapmak için yarışacak.

Giriş Tarihi: 28.2.2018 13:12
Fotoğrafçılar deklanşöre TSK Vakfına bağış için basacak

Sanat fotoğrafçısı Ömür Can Yerli koordinatörlüğünde ve Çankırı Belediyesi ana sponsorluğunda düzenlenen fotoğraf yarışmasında alışılmış formatın dışına çıkılarak para ödülleri Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı'na kazananlar adına bağış yapılacak.

Fotoğraf yarışması www.fotoboya.com sitesi üzerinden başvuru yapacak yarışmacılar, yarışma@fotoboya.com adresine en fazla 10 adet fotoğraf göndererek yarışmaya katılabilecek. Yarışmada birinci yarışmacı adına iki bin lira, ikinci adına bin lira, üçüncü adına ise 500 lira Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfına bağış yapılacak.

Ayrıca sergileme kazanan 10 yarışmacı adına toplam 2 bin 500 lira vakfa bağışlanacak. 18 Mart'ta start alacak olan yarışmada dereceye giren ve sergileme kazanan yarışmacıların eserleri 15 Temmuz 2018 günü Çankırı'da sergilenecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fotoğrafçılar deklanşöre TSK Vakfına bağış için basacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN