Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sarıcakaya Belediyesi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 13:28
Sarıcakaya Belediyesi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
Sarıcakaya Belediyesi ile Memur-Sen’e bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı.
Belediyede çalışan memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik yapılan imza töreni, Sarıcakaya Belediye binasında düzenlendi. Törende Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler ve Bem-Bir-Sen Şube Başkanı Seyfettin Kazanç sözleşmeyi imzaladı. Başkan Güler; Sarıcakaya‘nın 11 ayda çok değiştiğini, bu başarıda belediyedeki işçi, memur, birim müdürlerinin çok emeği olduğunu söyledi. Güler, "Daha önce işçimize yüzde 30 zam vermiştik. Şimdi de memur arkadaşlarımıza sosyal denge olarak yüzde 60 zam veriyoruz. Ekonomik sıkıntılarımıza rağmen bunları aştığımızın da bir göstergesi bugünkü yaptığımız bu sözleşme. Çalışanlarımızla beraber çok daha güzel hizmetlere imza atacağız. Biz bir aileyiz. Belediyenin halkı yönettiği değil, belediyenin halkla yönetildiği örnek bir yönetim anlayışı sergiledik. Bu bizi onurlandırıyor’ ’dedi.
Bem-Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Seyfettin Kazanç ise, ’’Amacımız öncelikle yapılacak hizmetlerde üyelerimizin performanslarını artırabilmek ve kendilerini işe motive edebilmek için onların haklarını korumak ve üyelerimize daha geniş imkanlar sağlamaktır. Sayın Belediye Başkanımıza bize gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarıcakaya Belediyesi’nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN