Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ülkü Ocaklarının “Liderlik Okulu” Seminerleri Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 12.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Ülkü Ocaklarının “Liderlik Okulu” Seminerleri Devam Ediyor
Ülkü Ocakları Şubesi’nin plan ve programları dahilinde düzenlenen ve 20 farklı eğitim konusundan oluşan Liderlik Okulu sertifika eğitim programı dersleri devam ediyor.
Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) öğrencilerinin katıldığı eğitim seminerinde, bu haftanın seminer sahibi araştırmacı gazeteci yazar Hüseyin Güven oldu. Güven, “Günümüzde Basın Yayın ve Sosyal Medya ile Enerji - Politik Dünya ve Türkiye” konulu iki farklı sunum gösterisi yaptı. İki oturumda gerçekleşen seminer yaklaşık 1,5 saat sürdü. İlk oturumda gazete, televizyon ve sosyal medya konusu, ikinci oturumda ise enerjinin ekonomik sosyal gelişmeye ve milli güvenliğe etkisi, enerji tüketiminin gelişmişlikle ilişkisi, dünyadaki ülke dost ve düşmanlıklarında ki enerjinin rolü konularına değinildi. Soru-cevap şeklinde devam eden seminer, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Alanında uzman yazar, şair, öğretmen, akademisyen ve siyasetçinin haftalık olarak verdiği eğitim seminerlerinde, Türk kültürü, Türk tarihi, güncel sorunlar ve kişisel gelişim gibi genel konular işleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ülkü Ocaklarının “Liderlik Okulu” Seminerleri Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN