Ülkücü Kadınlardan Şehitler Derneği’ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 15:32
Eskişehir Ülkücü Kadınlardan Şehitler Derneği’ne Ziyaret
Ülkücü İşçiler Derneği İl Kadın Kolları Başkanı Sevgi Bal ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin’i dernek binasında ziyaret ederek törenle Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim armağan ettiler.
Ziyarette şehit annesi Elif Mutluoğlu ve gazi Duman Demirel de hazır bulundu. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin, derneklerine yapılan ziyaretten memnun olduklarını belirterek, "Derneğimiz, 1915 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuştur. Derneğimizin Türkiye genelinde 42 şubesi bulunmaktadır. Eskişehir Ülkücü kadınlarla şehitler ve gaziler konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk’’ diye konuştu.
Eskişehir Ülkücü İşçiler Derneği İl Kadın Kolları Başkanı Sevgi Bal ise, ’’Dernek Başkanı Hacı Şahin, şehit annesi Elif Mutluoğlu, Gazi Duman Demirel ile birlikte gazi ve şehitler konusunda dernek binasında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduk. Dernek Başkanı Hacı Şahin’e törenle Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim taktim ettik" diye konuştu.
Dernek Başkanı Hacı Şahin de, Ülkücü kadınlara ’Şehitler Albümü’’ taktim etti’’ dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eskişehir Ülkücü Kadınlardan Şehitler Derneği’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN