Kanserle Yaşam Derneği’nden Moral Yemeği

Giriş Tarihi: 29.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Kanserle Yaşam Derneği’nden Moral Yemeği
Kanserle Yaşam Derneği tarafından düzenlenen geleneksel birlik ve dayanışma yemeği Öğretmenevi Toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Birlik ve dayanışma yemeğinde dernek üyeleri bir araya gelmenin mutluluğunu gün boyu müzik eşliğinde yaşadı. Etkinliğin açılışında, dernek kurucularından ve aynı zamanda başkan yardımcısı olan Hakan Çelikbilek tarafından dernek yönetim kurulu başkanı İnci Ulucan’a katkılarından dolayı plaket takdim edildi. Geleneksel moral yemeğinde yeniden bir araya gelmenin mutluluğu içinde olduklarını belirten başkan İnci Ulucan, “’de 5 ayrı proje hazırladık. Ama maalesef maddi imkansızlıklarından dolayı hayata geçiremiyoruz. Hiç kimse derneğimize maddi destekte bulunmuyor. En büyük sorunumuz bu. Eğer maddi destek sağlasalar bu projelerimizi kanserli hastalarımız yararına kullanacağız. Eskişehirlilerden maddi destek bekliyoruz, tek dileğimiz de bu” diye konuştu.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un da katıldığı geleneksel yemekte sahne alan Eskişehir’in sevilen sanatçısı Mesut Girgin seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle dernek üyelerini eğlendirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kanserle Yaşam Derneği’nden Moral Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN